קורס רוויט - Revit

תוכנת Revit מבית Autodesk מקצרת ומפשטת  בצורה משמעותית את תהליכי העיצוב, התכנון והפקת התכניות, רשימות וכתבי כמויות במשרדי אדריכלים ומעצבי פנים. תהליך התכנון  ב-Revit מתבצע על ידי בניית מודל תלת מימדי במחשב שממנו מפיקים בצורה פשוטה ומהירה חתכים, תכניות, פרטים ורשימות לביצוע. 

במסגרת קורס רוויט רוכשים את כלל הכלים הנדרשים לשליטה מלאה בתוכנה, משלב בניית המודל הראשוני דרך הפקת סטים של תכניות לרשויות, תכניות עבודה לביצוע, פרטי בנין, הפקת הדמיות, אנימציות וכתבי כמויות בלחיצת כפתור.

בנוסף רוכשים כלים לבחירה ויישום של אסטרטגיות לבניית תהליך עבודה שלם ונכון בפרויקטים בקני מידה מגוונים. המפגשים כוללים תרגול מעשי ומתקיימים על פי רב בקבוצות קטנות וליווי פרטני לכל תלמיד.נושאי לימוד בקורס רוויט

+ ממשק המשתמש
+ הגדרות ראשוניות
+ בנייה בסיסית
+ בנייה מיתקדמת
+ מידות
+ שטחים ויצירת רשימות
+ הדפסה 
+ הצללות
+ הדמיות
+ משפחות
 


קורס רוויט - משך הלימודים

משך קורס Revit משתנה בהתאם לתכנית הלימוד של כל מוסד ומוסד. ברב המוסדות קורס רוויט נפרס על פני 10-18 מפגשים במסגרת לימודים חד שבועית. 


קורס רוויט - תעודת גמר

כל משתתף אשר יעמוד בדרישות קורס רוויט יקבל תעודת הכשרה מקצועית חתומה על ידי מוסד הלימודים. 


קורס רוויט - איפה לומדים

קורסי רוויט מתקיימים ברחבי הארץ: בצפון: בחיפה, במרכז: בתל אביב, בירושלים,  בדרום: בבאר שבע.

מוסדות לימוד שמלמדים קורס רוויט:
ארכיטקטוב סקול
ארכיג'וב
אורט בראודה - המכללה להנדסה בכרמיאל
אומניטק - מרכז הדרכה
מכון אבני
SAF 
ועוד


קורס רוויט - ייעוץ והכוונה

אנחנו פה בשבילך. נשמח לתאם עבורך פגישת ייעוץ או לתת לך טלפונית תשובות לכל השאלות. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישה מלא/י את הטופס כאן למטה ונחזור אליך או התקשר\י עכשיו  072-2156577

לייעוץ והכוונהקורס פוטושופ
קורס פוטושופ מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי וכמובן למעצבים, צלמים, אדריכלים, גרפיקאים, מעצבי אתרים ולמעוניינים בתוכנה ככלי לשימוש יומיומי ולביטוי יצירתי ואישי.

 
קורס SketchUp
תוכנה ידידותית לעיצוב ולהדמיה בתלת מימד המאפשרת יצירת המחשות ופרזנטציות במהירות ובקלות. בואו לרכוש מיומנויות ידע ושליטה באחת התוכנות היותר מבוקשות במשרדי אדריכלים ומעצבים בארץ ובעולם כולו. 

 
קורס וי-ריי VRAY
VRAY היא תוכנת הרינדור המובילה בעולם העיצוב והאדריכלות ונחשבת לפלאג-אין המבוקש ביותר לתוכנות מידול שונות ובראשן סקאצ'אפ. במהלך הקורס תרכשו את הכלים הנדרשים לביצוע הדמיות ואנימציות ריאליסטיות.
 
קורס ראומפלן
תוכנת עיצוב פנים תלת-מימדית המאפשרת יצירת הדמיות פוטוריאליסטיות ומתאימה בעיקר לעיצוב ולתכנון מטבחים. קורס ראומפלן יקנה לכם כלים לשליטה מלאה בתוכנה המאפשרים את שיתוף הלקוח בתהליך התכנון ופרזנטציה מהירה של פרספקטיבות תלת-מימדיות.
 
לימודי עיצוב פנים
לאנשים יצירתיים שהעיצוב מחובר להם עמוק ללב. לאלו שנהנים לבנות את החלומות של עצמם מחומרים וצבעים. בואו לרכוש מקצוע מרתק, מקצוע שהוא כרטיס כניסה ישיר לליבו של עולם העיצוב. 
קורס אוטוקאד
בוגרי קורס אוטוקאד יוכלו לעבוד כעצמאים או כשכירים במשרדים העוסקים באדריכלות, עיצוב פנים, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, מיפוי ומדידה.


 
קורס אילוסטרייטור
קורס אילוסטרייטור יקנה לך שליטה בתוכנת האיור והגרפיקה המובילה בעולם. הקורס  מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי, למעצבים מדיסיפלינות שונות ולמעוניינים בתוכנה ככלי לביטוי יצירתי ואישי.