קורס ראומפלן

קורס ראומפלן -  היכרות עם תוכנת עיצוב תלת-מימדית פוטוריאליסטית לעיצוב פנים. התוכנה מתאימה במיוחד לתכנון ולעיצוב מטבחים. תכונותיה של התוכנה מאפשרות תכנון מול הלקוח, שיתופו בתהליך התכנון והצגה מהירה של פרספקטיבות תלת-מימדיות.


קורס ראומפלן - משך הקורס

קורסי ראומפלן נמשכים כ 5-14 מפגשים ונפרסים על פני 20-56 שעות לימוד אקדמיות. משך הקורס משתנה ממוסד למוסד בהצאם לתכנית הלימוד המוצעת.

קורס ראומפלן - נושאי הלימוד

- מבוא לתוכנה, השימוש בתוכנה וייעודה
- בניית קירות
- בניית מטבח משרטוט
- הוספת חיפוי קיר, ריצוף ותאורה
- דגמים וצבעים
- גופי תאורה
- בניית אי, משטחי עבודה מותאמים, חזיתות מדומות
- סטיילינג
- יצירת הדמיה ויצירת סרט וידאו
- ייצוא תמונות
- שרטוט מטבח אנגלי
- הפקת תוכנית אספקות במבטי חזית ועל
- הוספת טקסט ומידות ידנית
- ארון הזזה, נישות וקירות גבס
- תאורה וצל, שקיפות והשתקפות
- שימוש בהדמיית Ray Tracer


קורס ראומפלן - איפה לומדים

מוסדות בהן מועבר קורס ראומפלן:
מכללת הבית
מכון אבני
שנקר

קורס ראומפלן נלמד בחלק מהמוסדות כקורס עצמאי ובחלקם כיחידה מתוך תכנית הלימוד של קורס אחר.


קורס ראומפלן - תעודת גמר

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה על ידי המוסד המלמד.


קורס ראומפלן - ייעוץ והכוונה

אנחנו פה בשבילך. נשמח לתאם עבורך פגישת ייעוץ או לתת לך טלפונית תשובות לכל השאלות. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישה מלא/י את הטופס כאן למטה ונחזור אליך או התקשר\י עכשיו  072-2156577

לייעוץ והכוונהלימודי עיצוב פנים
לאנשים יצירתיים שהעיצוב מחובר להם עמוק ללב. לאלו שנהנים לבנות את החלומות של עצמם מחומרים וצבעים. בואו לרכוש מקצוע מרתק, מקצוע שהוא כרטיס כניסה ישיר לליבו של עולם העיצוב. 
קורס אוטוקאד
בוגרי קורס אוטוקאד יוכלו לעבוד כעצמאים או כשכירים במשרדים העוסקים באדריכלות, עיצוב פנים, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, מיפוי ומדידה.


 
לימודי עיצוב תעשייתי
 מעצבים תעשייתיים - זן מיוחד של מעצבים. רעיונאים מחוננים ואנשי ביצוע. לימודי תעודה ותואר ראשון. פרטים אצלנו. 
קורס עיצוב מטבחים
קורס עיצוב מטבחים משלב פרקטיקה מקצועית עם לימודי תאוריה והכנה מעשית להשתלבות בשוק העבודה. למעוניינים לרכוש מקצוע התמחותי מבוקש ורווחי בתחום מרתק. 
קורס פוטושופ
קורס פוטושופ מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי וכמובן למעצבים, צלמים, אדריכלים, גרפיקאים, מעצבי אתרים ולמעוניינים בתוכנה ככלי לשימוש יומיומי ולביטוי יצירתי ואישי.

 
קורס אילוסטרייטור
קורס אילוסטרייטור יקנה לך שליטה בתוכנת האיור והגרפיקה המובילה בעולם. הקורס  מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי, למעצבים מדיסיפלינות שונות ולמעוניינים בתוכנה ככלי לביטוי יצירתי ואישי.

 
קורס בניית אתרים ב HTML 5 ו CSS 3
בניית אתרי אינטרנט כבר אינה עניין ל'מומחים' בלבד הודות לתקן HTML החדש המציע מגוון רחב של יכולות קלות ללמידה וליישום. בואו לקורס מרתק שבסיומו תדעו לבנות דפי אינטרנט בטכנולוגיות המתקדמות HTML5 ו-CSS 3. 

 
קורס Revit
תוכנת Revit מבית  Autodesk מייעלת ומקצרת באופן משמעותי את תהליכי התכנון והפקת התכניות, רשימות וכתבי הכמויות. הקורס יקנה לכם את הכלים למיצוי הפוטנציאל הגלום בתוכנה שעושה מהפכה בשיטות העבודה במשרדי אדריכלים ומעצבים. 
לימודי הום סטיילינג
לאנשים עם חוש אסתטי בוער ותודעה עיצובית מפותחת. לאלה שיש להם את 'זה' ולאלה שתמיד היה להם את 'זה'.  בואו לתרגם את הסטייל שלכם למקצוע. ולהיות סטייליסטים לעיצוב פנים.