קורס אילוסטרייטור

אילוסטרייטור מבית אדובה הינה התוכנה המובילה בעולם לאיור ולגרפיקה המשמשת לאיור, עימוד ועיצוב גרפי. היא מהווה חלק מחבילת התוכנות Creative Suite הכוללות גם את: Photoshop, InDesign, Acrobat Pro. השילוב בין תוכנות אלו מהווה פלטפורמת עבודה איכותית  למעצב הגרפי השולט בהפעלתן.

אילוסטרייטור הינה תוכנה וקטורית המאפשרת עבודה ברמת דיוק גבוהה מאוד, עבודה פשוטה עם טקסטים (טיפוגרפיה) וכן מאפשרת לעבוד עם קבצי תמונה בכל גודל שהוא מבלי לפגוע באיכות התמונה. ממשק המשתמש של התוכנה מאוד ידידותי ודומה לממשק של תוכנת הפוטושופ מה שמאפשר לימוד פשוט ומעבר קל בין התוכנות לבעלי נסיון. התוכנה פופולרית מאוד גם בקרב מעצבים ותיקים וגם בקרב סטודנטים לעיצוב.


שימושי התוכנה:

+ יצירת איור וציור מקצועי
+ יצירת לוגו ובניית תדמיות
+ עיצוב סלוגנים
+ עיצוב ובניית שלטים פרסומיים
+ טיפוגרפיה מקצועית
+ יצירת טקסטורות
+ עיצוב על גבי טסקטיל
+ גרפיקה לאינטרנט
+ עיצוב מדבקות, מסמכים, כריכות, עטיפות ומארזים ועוד.


למי מיועד קורס אילוסטרייטור

קורס אילוסטרייטור מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי, למעצבים מדיסיפלינות שונות ולמעוניינים בתוכנה ככלי לביטוי יצירתי ואישי.


קורס אילוסטרייטור - משך הלימודים

קורס אילוסטרייטור למתחילים:
4-6 חודשי לימוד שהן 40-80 שעות אקדמיות.

קורס אילוסטרייטור למעצבים ובעלי נסיון קודם:
4-6 חודשי לימוד 45-60 שעות אקדמיות.


נושאי הלימוד בקורס אילוסטרייטור

+ מבוא לשימוש בתוכנה
+ הכרת הגרפיקה הוקטורית
+ עבודה עם כלי האיור השונים
+ עבודה עם שכבות
+ אפקטים ומלל
+ בניית לוגואים
+ בניית אריזות
+ הוספת תמונות
+ הכנה להדפסה
+ אובייקטים תלת מימדיים
+ ייבוא וייצוא של קבצים לתוכנה
+ שימוש במברשות
+ מתמונה לאובייקט ווקטורי
+ ייצוא לאינטרנט
+ בניית אלמנטים ווקטוריים 
+ בניית תיק עבודות

 

תנאי הקבלה לקורס

ידע בסיסי באנגלית ומיומנות מחשב. בחלק מהמוסדות נדרש גם ראיון אישי.


קורס אילוסטרייטור - איפה לומדים?

קורסי אילוסטרייטור מתקיימים ברחבי הארץ: בצפון: בחיפה, במרכז: בתל אביב, בירושלים,  בדרום: בבאר שבע.


מוסדות לימוד המלמדים קורס אילוסטרייטור:
מכללת חשיפה
מכללת מנטור
מכללת סולו
שנקר לימודי חוץ
הקריה האקדמית אונו
האוניברסיטה הפתוחה
תילתן
מכללת Online
ג'ון ברייס
HackerUייעוץ והכוונה

אנחנו פה בשבילך. נשמח לתאם עבורך פגישת ייעוץ או לתת לך טלפונית תשובות לכל השאלות. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישה מלא/י את הטופס כאן למטה ונחזור אליך או התקשר\י עכשיו  072-2156577

לייעוץ והכוונה

קורס גרפיקה ממוחשבת
כרטיס הכניסה שלך לעולם האינטראקטיב. בוגרי הקורס משתלבים בהצלחה רבה בשוק העבודה כעצמאים או כשכירים בבתי סטודיו, חברות שיווק, מיתוג, קד"מ, פרסום, מולטימדיה, אינטראקטיב ועיתונות.


 
לימודי עיצוב פנים
לאנשים יצירתיים שהעיצוב מחובר להם עמוק ללב. לאלו שנהנים לבנות את החלומות של עצמם מחומרים וצבעים. בואו לרכוש מקצוע מרתק, מקצוע שהוא כרטיס כניסה ישיר לליבו של עולם העיצוב. 
קורס אוטוקאד
בוגרי קורס אוטוקאד יוכלו לעבוד כעצמאים או כשכירים במשרדים העוסקים באדריכלות, עיצוב פנים, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל, מיפוי ומדידה.


 
קורס תוכנות גרפיות
50 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות. לרכישת מיומנויות עבודה וכלים לשליטה מלאה בתוכנות גרפיקה ממוחשבת הנפוצות ביותר בשוק העיצוב הגרפי. פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוויבר, פלאש, אינדזיין.

 
לימודי עיצוב גרפי
עידן המידע, צרכנים חדשים, ממשקים חדשים, מדיות חדשות, חיים בין האפס לאחד, ברווח שבין הביטים, המטריקס. העידן החדש צריך מעצבים חדשים - מעצבי תקשורת חזותית.  
קורס חוויית משתמש UX/UI
בקורס חוויית משתמש תרכשו את הכלים לאפיון תוכנות ואפליקציות ולעיצוב חוויית משתמש אופטימלית. קרש הקפיצה האולטימטיבי לכניסה לעולם ההייטק והאינטראקטיב. 
קורס אינדיזיין
בואו להכיר את תוכנת העימוד וההוצאה לאור המובילה בישראל ובעולם. קורס אינדיזיין יקנה לכם כלים לשליטה מיטבית בתוכנה ובכליה תוך תרגול משימות מקצועיות משגרת העולם האמיתי.


 
קורס פוטושופ
קורס פוטושופ מיועד לעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העיצוב הגרפי וכמובן למעצבים, צלמים, אדריכלים, גרפיקאים, מעצבי אתרים ולמעוניינים בתוכנה ככלי לשימוש יומיומי ולביטוי יצירתי ואישי.