מכללה לעיצוב - לימודים שמשתלבים עם החיים

מי אמר שחייבים תואר אקדמי?

לימודים במכללה  לעיצוב - רכישת מקצוע תוך כדי תנועהאנחנו חיים בעידן חסר זמן שבו הקצב המהיר של ארועי היום לא מותיר שניה לנשום, היומיום האינטנסיבי מגדיר מחדש את משמעות הביטוי 'קצב החיים'. כל דקה נמדדת ומנוצלת. בעידן הזה גם הדרך ל'רכישת מקצוע' עוברת תהליך של שינוי המותאם לרוח הזמן.

הביקוש לרכישת מקצוע באמצעות לימודים פרקטיים, קצרים וממוקדים הולך ועולה ומספר האלטרנטיבות ללימודים האקדמיים המסורתיים גדל באופו כללי ובפרט בתחום העיצוב. לימודים במכללה לעיצוב הפכו לאלטרנטיבה קוסמת ופרקטית עבור המעונינים לשלב קריירה ולימודים במקביל ובסופם להשתלב כמעצבים בעולם העיצוב.

ניתן ללמוד היום את כל מקצועות העיצוב במסגרת מכללות:
לימודי עיצוב פנים
לימודי עיצוב אופנה
לימודי עיצוב גרפי
לימודי עיצוב תעשייתי
ועוד

תכניות הלימוד הנהוגות במכללות לעיצוב הן לרוב מתומצתות ומדגישות יותר את הפרקטיקה המקצועית ופחות את הלימוד התאורטי והקונספטואלי. מטרת הלימודים במכללה לעיצוב היא להוציא בוגרים מקצועיים שישתלבו בזריזות בשוק העבודה, מתוך ידיעה כי הלימודים המקצועיים נמשכים גם בשנים הראשונת בהם עובדים הבוגרים בתחום.  למעשה ההנחה היא כי הלימוד המקצועי המשמעותי יותר מתקיים תוך כדי עבודה בתחום והלימודים עצמם במכללה לעיצוב הם למעשה לימוד היסודות שמאפשר את תחילת העבודה וההשתלבות בתחום.

לימודים במכללה לעיצוב שונים במהותם מלימודי עיצוב באקדמיה. תכניות הלימוד האקדמיות הן רחבות היקף, נמשכות לרב 4 שנים אקדמיות ומכילות קשת רחבה של נושאי לימוד תאורטיים, קונספטואליים ופרקטיים אשר יכולים להילמד בקצב איטי ובהעמקה רבה. מטרת מסלולי הלימוד האקדמי היא  להוציא לשוק העבודה בוגרים מקצועיים בעלי  ידע תאורטי רחב ומיומנויות של ביצוע תהליכי חשיבה ויצירה יחודיים כחלק מתהליך העיצוב.

אופי הלימודים במכללה לעיצוב הוא לרב אינטימי ואישי יותר מאשר במוסדות האקדמיים הגדולים ולעיתים מנוכרים. יחד עם זאת לימודי עיצוב מושתתים על הנחיות אישיות כחלק אינטגרלי מתכניות הלימוד גם באקדמיה וגם במכללות לעיצוב.  לימודי עיצוב במכללה לעיצוב מאפשרים לשלב עבודה (וגם ילדים) עם לימודים ולשמור על אורח חיים רגיל בניגוד ללימודים אקדמיים שהם תובעניים יותר.

בוגרי לימודי עיצוב במכללה לעיצוב משתלבים בשוק העבודה כשכירים במשרדים של מעצבים או תחומים משיקים או כעצמאים. מעצבים מצליחים רבים החלו דרכם בלימודים במכללה לעיצוב ומנהלים היום חברות עצמאיות או נמצאים בתפקידי מפתח בחברות במשק. 

ייעוץ והכוונה
אנחנו פה בשבילך. נשמח לתאם עבורך פגישת ייעוץ או לתת לך טלפונית תשובות לכל השאלות לגבי קבלה ללימודי עיצוב. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישה מלא/י את הטופס כאן למטה או התקשר\י עכשיו  072-2156577
חזרה לעמוד טקסטורה